Kategórie
Farské oznamy

Farské oznamy 21.11.2021

Liturgický kalendár:

Pondelok: sv. Cecílie, panny a mučenice, spomienka

Streda: sv. Ondreja a spoločníkov, mučeníkov, spomienka

Budúcu nedeľu na začiatku všetkých sv. omší požehnáme adventné vence. Aj sobotu večer na začiaku sv. omše, pretože je s platnosťou na nedeľu.

Pri katolíckych novinách sa nachádzajú informačné letáky na adventné a vianočné obdobie v našej farnosti, kde sa nachádza aj rozpis bohoslužieb na advent a vianoce, požehnania adventných vencov, spovedania pred vianočnými sviatkami.

Od pondelka, 22. novembra, sa spríňujú protiepidemické opatrenia a do značnej miery nás budú limitovať v pastoračnej činnosti. Musíme zaviesť systém vstupu na verejné slávenie bohoslužieb – všetkých sv. omší v režime kompletne zaočkovaní, alebo prekonané ochorenie Covid 19 (potvrdenie nie staršie jako 180 dní). Maximálny počet v interiéry je 200 osôb. Ide o obmedzenie našich pastoračných možností voči všetkým, ale nakoľko chceme slúžiť všetkým, tak sv. spoveď podľa rozpisu je pre všetkých a každú sobotu od 17:30 do 17:50 budeme v kaplnke podávať individuálne sv. prijímanie všetkým, ktorí majú záujem.

V prípade priaznivého počasie od zajtra, pondelka 22. novembra, sa budú konať práce na okolí kaplnky a kostola, preto prosíme o trpezlivosť a pochopenie, pretože môže byť komplikovaný vstup do kostola.

M

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *