Kategórie
Farské oznamy

Farské oznamy 7.11.2011

Liturgický kalendár:

Utorok: Výročie posviacky Lateránskej baziliky, sviatok

Streda: sv. Leva Veľkého, pápeža a učiteľa Cirkvi, spomienka

Štvrtok: sv. Martina z Tours, biskupa, hlavného patróna Bratislavskej arcidiecézy, sviatok

Piatok: sv. Jozafáta, biskupa a mučeníka, spomienka

Od pondelka, 8.11.2021, sa menia epidemické opatrenia pre kostoly v celej Bratislave. Prosíme, aby ste sa pred vstupom do kostola s týmito pravidlami oboznámili a dôsledne na vlastnú zodpovednosť ich dodržiavali. Pravidlá sa nachádzajú na hlavných dverách do kostola, na výveske a farskej stránke vrakuna.eu.

Na budúcu nedeľu 14. novembra 2021 sa bude pri všetkých sv. omšiach konať tradičná dobročinná Svätomartinská zbierka. V tomto roku ňou podporíme výstavbu domu pre seniorov, ktorí nemajú prostriedky na obnovu svojich domov, ktoré zničilo tornádo na Morave.

Srdečne pozývame veriacich do Katedrály svätého Martina v Bratislave na slávenie Svätomartinského trojdnia v dňoch 9.-11. novembra 2021. Slávnostné sväté omše budú v utorok 9. novembra o 18.00 hod., v stredu 10. novembra o 18.00 h, vo štvrtok 11. novembra o 18.00 h a v nedeľu 14. novembra o 10.30 h. Sväté omše budú slávené na poďakovanie za Boží dar návštevy Svätého Otca Františka na Slovensku, osobitne za službu všetkých dobrovoľníkov, liturgických spolupracovníkov na slávení v Šaštíne a všetkých, ktorí akýmkoľvek spôsobom pripravovali a organizovali stretnutia so Svätým Ocom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *