Kategórie
Farské oznamy

Farské oznamy 6.12.2020

Liturgický kalendár:

Pondelok: sv. Ambróza, biskupa a učiteľa Cirkvi, spomienka

Utorok: Nepoškvrnené Počatie Panny Márie, prikázaný sviatok

Utorok, na slávnosť Nepoškvrneného Počatie Panny Márie budú sv. omše nasledovne: 6:30; 10:00; 16:00; 17:00 (maďarsky); 18:00; 19:00 (latinská sv. omša v kaplnke).

Počas nasledovného týždňa, okrem utorka, budeme slúžiť rorátne sv. omše ráno o 6:00 v kostole. Rozpis sv. omší nájdete na výveske pred kostolom.

Členovia Spolku sv. Vojtech si môžu prevziať kalendáre a podielové knihy na 2021 v kancelárii počas úradných hodín. Členský poplatok je 8,-Euro.

Dnes je prvá nedeľa v mesiaci, preto bude poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou od 12:00 do večernej svätej omše. Pri katolíckych novinách je zoznam, na ktorý sa môžete zapísať aby bola zabezpečená stála poklona. Vopred ďakujeme za Vašu obetavosť.

Vysluhovanie sviatosti zmierenia (svätá spoveď) sa bude konať pred vianočnými sviatkami na základe opatrení inak ako bolo zaužívané. Upozorňujeme, že sa nebude konať spoločná spoveď s viacerými kňazmi. Rozpis spovedania nájdete na výveske pred kostolom ako i na našej internetovej stránke vrakuna.eu. Prosíme o pochopenie, ústretovosť a vzájomnú solidaritu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *