Kategórie
Farské oznamy

Farské oznamy 2.5.2021

Liturgický kalendár:

Pondelok: sv. Filipa a Jakuba, apoštolov, sviatok

Tento týždeň je prvý piatok v mesiaci, preto po sv. omši bude pobožnosť na prvý piatok. Vysluhovanie sviatosti zmierenia (sv. spoveď) bude pondelok, streda, štvrtok a piatok od 17:00 do 17:45 v kaplnke. Štvrtok a piatok aj dopoludnia od 10:00 do 11:00.

Počas mesiaca máj sa budeme pred večernými sv. omšami modliť Loretánske litánie. Na základe výzvy pápeža Františka obetujeme túto pobožnosť k Panne Márii za všetky obete pandémie, za útechu pre tých, ktorí stratili svojich blízkych a za ukončenie pandémie.

Kancelária farského úradu funguje telefonicky na čísle: 02-45257053. Počas úradných hodín je možné telefonicky dohodnúť vysluhovanie sviatosť krstu. Rovnako počas úradných hodín je možné telefonicky zapísať aj úmysly sv. omší na prvý polrok 2021.

V priestoroch pod kostolom sme zriadili malé farské múzeum – stálu expozíciu s názvom Vrakuňa v čase. Na výveske pred kostolom a na našej internetovej stránke vrakuna.eu sú všetky informácie ohľadom možnosti prehliadky. Vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať všetkým, ktorí sa podieľali na realizácii toho projektu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *