Rímskokatolícka cirkev farnosť Bratislava—Vrakuňa    

  Dnes je Nedeµa, 20. október 2019, meniny má Vendelín

 vrakuna.eu 

          Úvod           Kontakt  

  Farský úrad
  Kostol & Bohoslužby
  Nedeľné oznamy
  Úmysly sv. omší
  Pastoračné centrum
  Vrakunské zvesti
  SPES 2%
  Na stiahnutie
  Fotogaléria
  Farská knižnica
  Zaujímavé linky

 

 

Farské oznamy 28.10.2018

Liturgický kalendár:
Štvrtok: Všetkých svätých, prikázaný sviatok
Piatok: Pamiatka na všetkých verných zosnulých

Na slávnosť Všetkých svätých budú sväté omše ako v nedeľu. Popoludní bude pobožnosť na cintoríne o 15:00.

Tento týždeň je prvý piatok v mesiaci preto bude poklona od 16:00 do večerne sv. omše. Vysluhovanie sviatosti zmierenia bude pondelok, stredu a štvrtok od 17:00 a piatok od 16:00.

Budúca nedeľa je prvá v mesiaci, preto bude poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou od 12:00 do večernej svätej omše. Pri katolíckych novinách je zoznam, na ktorý sa môžete zapísať aby bola zabezpečená stála poklona. Vopred ďakujeme za Vašu obetavosť.

Piatok, po skončení večernej sv. omše o 19:00 bude pietny koncert, ktorý organizuje naša farnosť v spolupráci s pánom starostom. Bližšie informácie sú na plagátiku pred kostolom. Všetkých srdečne pozývame.

Dnes po sv. omšiach je možné zakúpiť v kaplnke sviečku za nenarodené deti. Bližšie informácie sú na výveske pred kostolom.

Upozorňujeme, že od 1. novembra do 8. novembra možno získať úplné odpustky v prospech zosnulých. Podmienky: svätá spoveď, sväté prijímanie, modlitba Pána, Verím v Boha, návšteva cintorína, kostola alebo kaplnky, vylúčiť akúkoľvek pripútanosť k hriechu aj k všednému.

 

 

naspäť