Rímskokatolícka cirkev farnosť Bratislava—Vrakuňa    

  Dnes je sobota, 24. august 2019, meniny má Bartolomej

 vrakuna.eu 

          Úvod           Kontakt  

  Farský úrad
  Kostol & Bohoslužby
  Nedeľné oznamy
  Úmysly sv. omší
  Pastoračné centrum
  Vrakunské zvesti
  SPES 2%
  Na stiahnutie
  Fotogaléria
  Farská knižnica
  Zaujímavé linky

 

 

Farské oznamy 6.5.2018

Liturgický kalendár:
Štvrtok: Nanebovstúpenie Pána, prikázaný sviatok

Dnes je prvá nedeľa v mesiaci, preto bude poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou od 12:00 do večernej svätej omše. Pri katolíckych novinách je zoznam, na ktorý sa môžete zapísať aby bola zabezpečená stála poklona. Vopred ďakujeme za Vašu obetavosť.

Štvrtok, na prikázaný sviatok Nanebovstúpenie Pána, budú sv. omše nasledovne: 6:30; 10:00; 16:00; 17:00 (v maďarskom jazyku) a 18:00.

V spolupráci s miestnym úradom organizuje naša farnosť atletický deň nedeľu, 13. mája. Bližšie informácie sú na výveske pred kostolom.

Počas letných prázdnin organizujeme letný farský tábor, ktorý sa bude konať prvý júlový týždeň, 02.07.-06.07.2018. Prihlasovanie je aj dnes po svätých omšiach o 9:45 a 11:00. Viac informácii na výveske a letáčikoch na stolíku pri katolíckych novinách.

Počas nasledovného týždňa sa bude uskutočňovať rekonštrukcia chóru v našom farskom kostole. Z dôvodu technológie realizovanie týchto prác nebude možné používanie chóru minimálne nasledovný týždeň. Prosíme o Vašu trpezlivosť a pochopenie.

Budúcu nedeľu sa koná celoslovenská zbierka na katolícke masmédia. Vopred vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať za Vaše milodary.

 

 

 

naspäť