Rímskokatolícka cirkev farnosť Bratislava—Vrakuňa    

  Dnes je sobota, 24. august 2019, meniny má Bartolomej

 vrakuna.eu 

          Úvod           Kontakt  

  Farský úrad
  Kostol & Bohoslužby
  Nedeľné oznamy
  Úmysly sv. omší
  Pastoračné centrum
  Vrakunské zvesti
  SPES 2%
  Na stiahnutie
  Fotogaléria
  Farská knižnica
  Zaujímavé linky

 

 

Farské oznamy 29.4.2018

Liturgický kalendár:
Pondelok: sv. Pia V., pápeža, ľubovoľná spomienka
Utorok: sv. Jozefa, robotníka, ľubovoľná spomienka
Streda: sv. Atanáza, biskupa a učiteľa Cirkvi, spomienka
Štvrtok: sv. Filipa a Jakuba, apoštolov, sviatok

Minulú nedeľu sa konala zbierka na kňazský seminár. V našej farnosti činila sumu: 1286,- Euro a 46,- Centov. Vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať za Vaše milodary.

Tento týždeň je prvý piatok v mesiaci, preto popoludní bude adorácia od 15:00 do 17:45. Pred svätou omšou bude pobožnosť na prvý piatok a požehnanie s Eucharistiou. Vysluhovanie sviatosti zmierenia bude pondelok, streda a štvrtok od 17:00 a piatok od 15:00.

Budúca nedeľa je prvá v mesiaci, preto bude poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou od 12:00 do večernej svätej omše. Pri katolíckych novinách je zoznam, na ktorý sa môžete zapísať aby bola zabezpečená stála poklona. Vopred ďakujeme za Vašu obetavosť.

V spolupráci s miestnym úradom organizuje naša farnosť atletický deň nedeľu, 13. mája. Bližšie informácie sú na výveske pred kostolom.

Počas letných prázdnin organizujeme letný farský tábor, ktorý sa bude konať prvý júlový týždeň, 02.07.-06.07.2018. Prihlasovanie začne budúcu nedeľu. Viac informácii na výveske a letáčikoch na stolíku pri katolíckych novinách.

 

 

 

naspäť