Rímskokatolícka cirkev farnosť Bratislava—Vrakuňa    

  Dnes je piatok, 19. apríl 2019, meniny má Jela

 vrakuna.eu 

          Úvod           Kontakt  

  Farský úrad
  Kostol & Bohoslužby
  Nedeľné oznamy
  Úmysly sv. omší
  Pastoračné centrum
  Vrakunské zvesti
  SPES 2%
  Na stiahnutie
  Fotogaléria
  Farská knižnica
  Zaujímavé linky

 

Archív starších oznamov 

Farské oznamy 31.3.2019

Prosíme, aby ste nám najneskôr dnes nahlásili chorých, ktorí by pred veľkonočnými sviatkami chceli prijať sviatosti. Ďakujeme za Vašu spoluprácu.

Zapisovať úmysly sv. omší na druhý polrok 2019 budeme od zajtra, 1. apríla, v kancelárii farského úradu od 14:00.

Tento týždeň je prvý piatok v mesiaci, preto bude adorácia od 15:00 do 17:45. Pred svätou omšou bude pobožnosť na prvý piatok a požehnanie s Eucharistiou. Vysluhovanie sviatosti zmierenia bude pondelok, streda a štvrtok od 17:00 a piatok od 15:00.

Budúca nedeľa je prvá v mesiaci, preto bude poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou od 12:00 do večernej svätej omše. Pri katolíckych novinách je zoznam, na ktorý sa môžete zapísať aby bola zabezpečená stála poklona. Vopred ďakujeme za Vašu obetavosť.

Rozpis spovedania pred Veľkonočnými sviatkami a poriadok bohoslužieb počas sviatkov nájdete na výveske pred kostolom a k dispozícií sú aj informačné letáky pri Katolíckych novinách.

Na Miestnom úrade je otvorené hlasovanie v rámci projektu občianskeho rozpočtu. S poradovým číslo 19. je možné podporiť projekt knihy o vdp. Augustínovi Drškovi. Kto by mal záujem, môže tak spraviť prostredníctvom internetu, alebo osobne na Miestom úrade na Poľnohospodárskej ulici.